O nas

O nas

Gabinet bezpicia.pl jest wyjątkowym miejscem na medycznej mapie Wrocławia, gdzie doświadczeni lekarze zadbają o Państwa zdrowie jak i poprawę komfortu życia.

Nasz Gabinet świadczy usługi w zakresie skutecznej pomocy w walce z uzależnieniem alkoholowym - wszywki alkoholowe Wrocław. Mamy świadomość jak ważną jest decyzja o zerwaniu z nałogiem, dlatego wspierając w tym naszych pacjentów zapewniamy im pomoc mającą na celu życie w trzeźwości. Każdemu pacjentowi gwarantujemy indywidualne podejście zapewniając konsultację medyczną, zabieg wszywki esperalu, jak i wsparcie psychologiczne.

Implantacja wszywki esperalu wykonywana jest przez lekarzy z wieloletnim stażem klinicznym oraz doświadczeniem w chirurgii. Naszym pacjentom zapewniamy fachową opiekę wykwalifikowanego personelu medycznego, lekarzy specjalistów jak i terapeutów umożliwiając kompleksową, szybką i dyskretną opiekę bez konieczności hospitalizacji.

Nasza oferta skierowana jest do osób wymagających, walczących z uzależnieniem od alkoholu, świadomych konieczności wprowadzenia zmian w swoim życiu i życiu swoich bliskich, zdecydowanych na pomoc profesjonalistów - lekarzy z doświadczeniem.

Gabinet bezpicia.pl jest do dyspozycji naszych pacjentów 7 dni w tygodniu, zarejestrować na zabieg można się codziennie.

Gwarancja pełnej dyskrecji!

Uwolnij się od nałogu!