Cennik

Ceny Esperalu Wrocław

Gabinet bezpicia.pl z Wrocławia świadczy wsparcie, jeśli chodzi o możliwość wykonania zabiegu, jakim jest wszywka alkoholowa Esperal. Cena takiego zabiegu mieści się w kilkuset złotych – wszystko zależy również od tego, czy Pacjent zdecyduje się na szew, który sam się wchłonie, czy taki, który będzie musiał być usunięty przez lekarza. Dodatkowo, możliwe jest również wybranie dwóch miejsc podania Esperalu – także za dodatkową opłatą.

Poniższy cennik wszywek alkoholowych obejmuje również konsultacje z lekarzem oraz psychologiem. Należy zwrócić uwagę na fakt, że spotkanie z psychologiem nie jest wymagane do założenia implantu, jednak wsparcie tego typu może być świadczone Pacjentom, którzy czują potrzebę omówienia zabiegu z terapeutą.

Podane koszty zawierają w sobie opłatę za sam lek, nie ma więc konieczności doliczania jakichkolwiek sum tych podanych poniżej. Należy pamiętać, że decyzja związana z zaimplementowaniem leku jest nieodwracalna – wrocławski gabinet bezpicia.pl nie umożliwia usunięcia leku spod skóry, a wykonanie tego samodzielnie jest niemożliwe.

Cennik wszywek alkoholowych Wrocław

Ważne

Uwolnij się od nałogu!